Zestawy weselne i okolicznościowe do samodzielnego odpalania.

[ X ]

 

Zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalenia są doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy chcą przeznaczyć na fajerwerki mniejsze kwoty, a jednocześnie pragną zorganizować ciekawe i efektowne pokazy pirotechniczne i cieszyć się atrakcjami przygotowanymi na indywidualne zamówienie.

 

Kupując artykuły dostępne w MARBO zostaniecie Państwo szczegółowo przeszkoleni i poinformowani, w zakresie bezpiecznego odpalania nabytych materiałów oraz warunków, jakie musi spełniać teren, by móc na nim wykorzystać sztuczne ognie. Pomocne informacje mogą Państwo uzyskać tutaj. Pirotechnika daje niezwykłe efekty, ale również niesie ze sobą zagrożenia, dla zdrowia, dlatego dzięki dokładnym instruktażom oraz wytycznym, unikniecie niebezpiecznych sytuacji, w których możecie znaleźć się Państwo lub Państwa Goście i zorganizujecie wspaniałą atrakcję dla wszystkich uczestników danego wydarzenia.


Zaletą tej usługi jest możliwość dowolnego doboru przez klienta składowych zestawu tak, by dopasować jego koszt do możliwości finansowych. Nie trzeba przy tym rezygnować ze swoich wyobrażeń, bowiem nawet za teoretycznie niewielką kwotę można pozyskać takie rozwiązania, dzięki którym pokazy pirotechniczne będą niesamowicie efektowne.


Zapraszamy do obejrzenia znajdujących się poniżej 20 przykładowych filmów z efektami zestawów oferowanych przez MARBO. Dzięki temu możliwe będzie łatwiejsze wybranie interesujących rozwiązań. Jedynym minusem tych zestawów jest brak możliwości synchronizacji ich z muzyką!

 

   

fajerwerki na wesele