Efekty niestandardowe
[ X ]

Aby przygotowywane przez MARBO widowisko było bardziej atrakcyjne, a jednocześnie jedyne w swoim rodzaju, proponujemy urozmaicenie go zastosowaniem różnego rodzaju efektów niestandardowych. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

 1. Doskonały element pokazu ogni sztucznych na weselu, jak również za każdym razem, gdy chcemy powiedzieć „kocham”. Klienci MARBO zamawiają ogniste serca nie tylko na przyjęcia weselne, ale również na: rocznice ślubu, urodziny, bale walentynkowe, uroczystości z okazji zaręczyn. Serca mogą mieć różny kształt i wygląd w zależności od Państwa życzenia – projekty wykonujemy na indywidualne zamówienie. Hurtownia fajerwerków MARBO oferuje również możliwość zakupu gotowego serca, do samodzielnego odpalenia – prezentacja produktu na zdjęciu i filmie obok.

   

    

   
 2. By podkreślić indywidualny charakter pokazu fajerwerków, proponujemy dodanie  napisu lub grafiki, wykonanych na specjalnychszablonach, z punktów świetlnych o różnych kolorach. W wybranym momencie pokazu świetlny element wybucha i płonie jasnym światłem, co zawsze wywołuje entuzjazm wśród widzów. Przy użyciu tego efektu możecie Państwo rozświetlić:

  • logo lub motto firmy;
  • imiona lub inicjały Pary Młodej;
  • ważną datę (powstania firmy, jubileuszu, urodzin itp.);
  • dowolną grafikę np. obrączki;

  Świetlne napisy mogą mieć wysokość od 70 cm do 2 metrów, a czas ich palenia to 30 lub 60 sek. – w zależności od życzenia Klienta.

   

   

   
 3. Są to srebrzyste pióropusze iskier, wyrzucane na wysokość do 6 metrów w górę, przy zachowaniu określonych norm bezpieczeństwa możliwe do zastosowania zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Efekty te doskonale sprawdzają się w połączeniu ze świetlnymi elementami takimi jak napisy i serca.  Otoczenie ognistych fontann wspaniale, dodatkowo zwraca uwagę na iluminowany akcent. Wulkany i fontanny znajdują swoje zastosowanie nie tylko podczas pokazów ogni sztucznych. Szpaler iskrzących punktów może np. witać Państwa Młodych podjeżdżających pod weselną salę lub ważnych gości przyjęcia. Możemy nimi otoczyć Młodą Parę podczas pierwszego tańca lub odpalić je w momencie wręczania nagród lub ogłaszania wyników, na imprezach firmowych i bankietach. Wszystko zależy od okoliczności, Państwa wymagań i możliwości jakie daje dana lokalizacja (więcej informacji w zakładce PRZYDATNE INFORMACJE)

   

   
 4. Przy odpowiednich uwarunkowaniach architektonicznych, czyli niepalnym elemencie podświetlanej konstrukcji (więcej informacji w zakładce PRZYDATNE INFORMACJE) - wodospady są jednym z tych efektów pokazu fajerwerków, który na pewno pozostanie w pamięci widzów na długo. Wystarczy sobie tylko wyobrazić ognisty wodospad srebrnych lub złotych iskier lejący się z wysokości do 10 metrów na ziemię – to naprawdę niesamowite wrażenie, tym bardziej iż długość wodospadu jest ograniczona jedynie długością elementu podświetlanej konstrukcji.
  Po uzyskaniu zgody administratora danej nieruchomości, efekt ten może być użyty na ścianach ruin zamków, murach i fortyfikacjach, fontannach, rusztowaniach itp. Więcej informacji dotyczących pozwoleń i możliwości odpalania tego rodzaju materiałów pirotechnicznych, w zakładce PRZYDATNE INFORMACJE.

   

    

   
 5. Poza fajerwerkami oraz wyrobami wymagającymi podpalania oferujemy Państwu wybór wyrzutni konfetti. Są to specjalne tuby o długości ok. 100 cm, wypełnione mnóstwem konfetti, które wystrzeliwuje w powietrze po przekręceniu specjalnego zabezpieczenia. Tub można używać zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, co pozwala na ich różnorodne wykorzystanie, oto kilka przykładowych okazji:

  • powitanie Pary Młodejprzed salą weselną;
  • podczas pierwszego tańca na weselu ;
  • o północy na balach sylwestrowych i karnawałowych;
  • podczas toastów na bankietach;
  • na różnego rodzaju pokazach, prezentacjach i promocjach;
  • oraz wiele innych.
   

    

   
 6. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Od stricte praktycznych zastosowań, jak sprawdzanie szczelności zbiorników lub wydajności systemów wentylacyjnych, do czysto rozrywkowych, jak np. uatrakcyjnienie imprez odbywających się za dnia. Jednak najbardziej popularnym z zastosowań dymów są wszelkiego rodzaju gry i zajęcia terenowe:

  • paintball,
  • przeprawy samochodami terenowymi i quadami;
  • ASG;
  • zabawy strategiczne.

  Posiadamy również wyrzutnie dymów, które pozwalają na wykonanie alternatywy dla pokazu fajerwerków w dzień - w postaci pokazu utworzonego z wielokolorowych dymów, co stanowi oryginalną atrakcję na dziennych piknikach i imprezach,  gdzie obecne są dzieci.

   

    

   
 7. Maja zastosowanie przy pokazach ogni sztucznych – najczęściej jako element pokazu bez głośnych wystrzałów. Są to punkty świetlne, migające bardzo ostrym białym lub kolorowym światłem, które daje efekt bardzo zbliżony do stroboskopów dyskotekowych. Krótki czas palenia (do 1,5 minuty) pozwala na: podkreślenie, za ich pomocą określonego momentu widowiska, specyficzne podświetlenie miejsca lub fragmentu budowli lub w przypadku stroboskopów scenicznych – wyróżnienie ważnego fragmentu show.

   

    

   
 8. To znana i bardzo popularna na rynku alternatywa dla świeczek tortowych. Tryskające snopem srebrzystych iskier fontanny od lat mają zastosowanie przy dekoracjach dań, które pojawiają się na sali jako te wyróżnione. Najczęściej dekoruje się nimi tory oraz dania mięsne takie jak : pieczone prosię czy indyka

   

    

   
 9. Oprócz zastosowania drogowego - przy oznaczaniu miejsca wypadku
  nocą, flary podobnie jak dymy używane są także przy wszelkiego rodzaju zajęciach w terenie:

  • oprawy pirotechniczne różnorakich imprez,
  • paintball,
  • przeprawy samochodami terenowymi i quadami;
  • ASG;
  • zabawy strategiczne.
  • Oferowane przez MARBO flary palą się jasnym światłem do 10 minut.
   

    

   
fajerwerki na wesele