Pokazy ogni sztucznych na wesela

[ X ]

Ogniste salwy i kolorowe rozbłyski na niebie coraz częściej towarzyszą uroczystościom weselnym w naszym kraju. Szeroka gama różnego rodzaju materiałów pirotechnicznych, które można zastosować podczas przyjęć, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku sprawia, iż wielu narzeczonych decyduje się, w taki właśnie sposób, uświetnić dzień zawarcia związku małżeńskiego.

 

Najbardziej atrakcyjną, pozwalającą na zastosowanie największej różnorodności efektów, formą uświetnienia przyjęcia weselnego są pokazy ogni sztucznych. Poza spektakularną formą, ogromnym wyborem efektów i możliwością zaczarowania widowni różnorodnością, rozmiarem i niepowtarzalnością świetlistych rozbłysków, oferujemy naszym klientom fajerwerki na wesele dające różne możliwości personalizacji show. Wspaniałym elementem pokazów weselnych są napisy i grafiki świetlne, za pomocą których możemy przedstawić nie tylko tradycyjne już serce, ale i ważne dla Państwa młodych symbole, datę ślubu, inicjały, imiona lub cokolwiek innego - zgodnie z Państwa życzeniem. (Więcej informacji na ten temat w zakładce EFEKTY NIESTANDARDOWE).

 

Coraz częściej, przez klientów MARBO, wybierane są fajerwerki weselne zsynchronizowany z muzyką. Narzeczeni chętnie wskazują nam utwory, które są dla nich ważne czy wyjątkowe, a nasi pirotechnicy dbają o ich świetlistą interpretację.

 

 

Poniżej znajdą Państwo kilka przykładów możliwości „wplecenia” pokazu fajerwerków w przyjęcie weselne:

 

  • niespodzianka dla gości około godziny 22:00 przed oczepinami, czyli najbardziej klasyczne rozwiązanie;
  • powitanie Państwa Młodych szpalerem wulkanów lub fontann, ustawionych wzdłuż  podjazdu pod obiekt, w którym odbędzie się wesele. Podczas, gdy młodzi wysiadać będą z auta proponujemy odpalenie fajerwerków weselnych (jeśli będzie już po zmroku) lub iluminację serc i imion Państwa Młodych, w połączeniu z innymi efektami specjalnymi;
  • pirotechniczna oprawa tańca Państwa Młodych – jeśli obiekt, w którym odbywa się uroczystość dysponuje tarasem lub obszernym terenem utwardzonym, proponujemy niespodziankę dla gości w formie tańca Państwa Młodych w półokręgu, utworzonym z fontann wraz z oprawą z innych efektów niestandardowych (w zależności od możliwości terenowych). Po zakończeniu tańca proponujemy krótki pirotechniczny show, będący uwieńczeniem niespodzianki.

 

Wyżej wymienione propozycje to jedynie przykłady możliwości urozmaicenia przyjęcia pokazem fajerwerków na wesele. Na Państwa życzenie, po zapoznaniu z wybraną lokalizacją i scenariuszem przyjęcia, pirotechnicy MARBO przygotują indywidualną propozycję. Zapraszamy do kontaktu z nami pod tel. : + 48 601 252 552 lub

fajerwerki na wesele